Podwójne zwycięstwo na Rajdzie Polskie Safari! [fotogaleria]

– W końcu lub po prostu do trzech razy sztuka! Tak chyba należy określić nasz znakomity wynik osiągnięty podczas 40. Rajdu Polskie Safari – mówi Dominik Jazic, który wraz z pilotem Krzysztofem Kuszewskim wywalczył 1. miejsce w klasie T2 oraz zwyciężył w prestiżowym cyklu Dacia Duster Motrio Cup!

– To były emocje i stres do samego końca. Do ostatnich kilometrów nie mogliśmy być spokojni o wynik. Prowadziliśmy od samego początku rajdu, sukcesywnie powiększając przewagę i kontrolując sytuację. Ale cały czas miałem świadomość, że choćby „kapeć” może przesądzić o wynikach rajdu – mówi niekryjący zadowolenia Dominik Jazic.  – Bardzo się cieszę , że na mecie o wynikach zdecydowało tempo jazdy, a nie pech innych. Takie zwycięstwo po sportowej walce smakuje podwójnie – dodaje.

Ostatecznie załoga Dominik Jazic / Krzysztof Kuszewski może cieszyć się z podwójnego zwycięstwa, ponieważ byli bezkonkurencyjni zarówno w klasie T2, jak i w cyklu Dacia Duster Motrio Cup. Przed kierowcą z Krynicy-Zdroju i jego pilotem kolejne wyzwanie, czyli udział w kolejnej eliminacji Rajdowych Mistrzostwo Polski Samochodów Terenowych – Baja Poland 2021.

fot. Wizzard Studio

[pobierz zdjęcia]