Baja Poland 2021. Kolejna wygrana w Dacia Duster Motrio Cup! [fotogaleria]

Za nami kolejna runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych – Baja Poland 2021, która odbywała się na trasach w Szczecinie, gminie Dobra i na Poligonie Drawskim. I tym razem załoga Dominik Jazic / Krzysztof Kuszewski wygrała w Dacia Duster Motrio Cup, umacniając się na pozycji lidera, a także zajęła bardzo dobre 2. miejsce w grupie T2!

fot. BxB Studio

Jak możemy przeczytać w komunikacie organizatora Rajdu Baja Poland 2021: „Dominik Jazic i Krzysztof Kuszewski cieszyli się z triumfu w klasyfikacji Dacia Duster Motrio Cup. To wynik, który budzi uznanie, szczególnie, że od końcówki sobotniego etapu Jazic i Kuszewski jechali bez tylnego napędu w ich Dacii Duster”.

fot. Wizzard Studio

Dokładnie tak było! Jazda bez tylnego napędu w trudnych warunkach, a do tego niesłabnąca chęć walki nie tylko o wysokie miejsce, ale przede wszystkim o wygraną. – Po raz kolejny okazało się, że rajdy potrafią zaskakiwać, a dopóki nie dojedziesz do mety, nie możesz być niczego pewny. Również tym razem były emocje, nie brakowało też problemów technicznych, ale to co najważniejsze, to wygrana w pucharze Dacii oraz wysokie miejsce w grupie T2 – podsumował udział w Baja Poland kryniczanin Dominik Jazic.

Więcej na stronie BAJA POLAND.

fot. BxB Studio

[pobierz zdjęcia]


fot. Wizzard Studio

[pobierz zdjęcia]